Aktualności

                                                   Szanowni Liderzy organizacji senioralnych,

Z przyjemnością informuję, że od 04 lutego 2015 r., we Wrocławskim Centrum Seniora, w ramach Akademii Rozwoju Seniora, rozpoczynamy III edycję Szkoły Liderów. Seminarium prowadzone będzie przez panią dr Walentynę Wnuk (Doradca Urzędu Miasta Wrocławia ds. Seniorów).

Wśród omawianych tematów na seminarium pojawią się m.in. następujące:

 

* Potrzeby i oczekiwania ludzi starszych.
* Humor a jakość życia w starszym wieku.
* Potencjał późnej dorosłości.
* Samotność, jej źródła i sposoby pokonywania
* Bilans życia.
* Twórczość osób starszych, itd.

 

  • Wykłady będą odbywały się we Wrocławskim Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6, w pierwszą i ostatnią środę miesiąca, w godz. 11.00-13.00, w sali 27. Udział w seminarium jest bezpłatny.

 

  • Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na III edycję Szkoły
    Liderów proszę zapisywać się telefonicznie: (71) 772 49 38, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w pokoju nr 28.
  • Przypominam również, że celem zajęć odbywających się w ramach Akademii Rozwoju Seniora jest edukowanie i aktywizacja liderów środowisk senioralnych (uniwersytetów trzeciego wieku, klubów seniora, stowarzyszeń senioralnych, Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, itp.). Oferta Wrocławskiego Centrum Seniora skupia się przede wszystkim na liderach lub potencjalnych liderach (osobach, które są już związane z jakąś organizacją senioralną), ponieważ naszym zamiarem jest stworzenie "kuźni" osób, które będą chciały i potrafiły aktywizować seniorów w swoim środowisku.